Kroniki Wojny Karpatijskiej…

Kroniki Wojny Karpatijskiej pióra Bartonidesa z Nieprawego łoża.
Bitwa pod MurzasicheJak to wszystko się zaczęło…
Po dobrze popitym weekendzie, w poniedziałek rano 8/01/2018, dyżurne piwniczaki jak co dzień stały na straży prawilności internetu minusując co zminusowane oraz scorllujac wykopalisko i główną… Nagle, znienacka, spośród wpisów troli szefernekra ukazał się wpis, który sam się wykopywał do góry! – jakiś #januszbiznesu obraza swoich klientów w niesłychanie obraźliwy sposób… !!!! Do tego jest guralem, a jak jest guralem to na pewno jest tez żydem, jak jest żydem to bank jest z kodu, a jak jest z kodu to na pewno paktował z hitlerowcami! Pewnie to kuzyni braci golec!
Sprawne oczy porannej zmiany nie pozostawiły sprawy samej sobie, dowództwo zostało powiadomione, ogłoszono powszechną mobilizacje sil specjalnych. Pobór prądu w Polsce wzrósł o 1,2%, wszystkie PCty odpalone, telefony w rekach, pindole w gaciach, bron za pasem. Dowódca nakazuje KONTRATAK! JEST AFERA!
Lotnictwo bombowe wykopu zasypuje profile google, fb i tripadvisor tysiącami prawdziwych opinii. Napalm sieje spustoszenie w Murzasichle, nieślubne dzieci plączą, koguty piejo, owce nie dają mleka na oscypki… Willa co 2 minuty, ze strachu zmienia nazwę i profil działalności – toaleta publiczna – schronisko dla bezdomnych – dom dzieci z nieprawego łoża – klub AA – Willa Birkenau – Willa Wermahtu – Bajeczny Domek – Giewont -Pensjonat Topor… szukają drogi ucieczki
Piechota pod dowództwem odważnych pomarańczek kopie okopy tak głębokie, że powstała góra ziemi na której usadowiło się znalezisko osiąga 8000 wykopów! Kamil Stoch ze łzami w oczach paczy jak jego wiadomość o wygraniu turnieju czterech skoczni tonie jak stolec w szambie pełnym ekskrementów willi karpatia… Nerwowo zakłada nowe konta, wykopuje swoje znalezisko, strzela sobie selfie na tle willi ale to na nic – Wojna się juz rozpoczęła, nadchodzi gównoburza. Oglądalność Pornhuba -93%!
Czołgi pierwszego frontu heheszkowego flankują Wille. Oddział obrońców decyduje się na zamkniecie fanpage’a i innych profili… Całodzienny ostrzał daje o sobie znać fundamentom. W willi nerwowa atmosfera, kot sąsiadów dostał biegunki, sprzątaczka okresu a karasie jedzo gówno. Trwa beznadziejna walka z setkami komentarzy… Rezerwy wypoku nadciągają zza uralu, dobrze wyszkolone i doświadczone dywizje syberyjskich bordowcow dołączają do ataku. Do końca dnia cala główną zasypana jest gruzami przedpola Murziasichle. 4 Znaleziska z płomieniem, w sumie ponad 10tys wypokow… ponad 2000 opinii na Google, setki zdjęć.
Nawet autysci musza trochę odpocząć… nocna zmiana wychodzi na warte i zajmuje miejsca przy KaEmach i katiuszach… Działania zaczepne nie dają spać obronie Willi Karpatia, nękani całonocnym ostrzalem artyleryjskim są na granicy wycieńczenia. Nie wiedza co się dzieje, szlaban został otwarty – to dopiero początek.Wtorek, 9/01
Poranna zmiana siedząc przy porannej kupie przeczesuje znaleziska, mirko, tagi w poszukiwaniu troli, fejkow i kolejnych news. Wyślizgane ekrany telefonów pokazują jednoznacznie – Wykop wygrywa, Willa w odwrocie, afera wygasa…
Nagle, niespodziewanie następuje zwrot akcji! Gómwnodowodzący silami wypoku dostaje pogróżki. Willa straszy Bialka bagietami tzn użyciem broni jądrowej… Jagiello wykopu odpowiada – ch*ja! Wszyskich nas nie zamkno!
Wykopowe pomarańcze zaciskają wszystkie 7 zębów i wysyłają zielonki do ataku frontalnego – jak śmieją śmieć straszyć nas psiarskimi – krzyczą miedzy sobą. Profil Google w strzępach, pociski odłamkowe burza mury nadszarpniętej reputacji Willi Karpatia. Ogłoszony stan memowy, pasty o karaluchu i wyjezdzie marzeń zalewają internety. Pozytywne komentarze znaleźć trudniej niż skan magisterki Kwaśniewskiego. Wszystkie nieślubne zielonki ze łzami w oczach i szablami w dłoniach ruszają na umocnienia nieprzyjaciela. Do wieczora cala główna spowita calami ofiar nierównej walki, willa chyli się ku upadkowi. Właściciele w złości impulsywnie wymachują przez okno szczotka od kibla krzycząc w nieznanym dialekcie do melodii braci bolec. Rynek oscypkowo-hotelarski zaczyna odczuwać pierwsze oznaki afery… Opinie spadają z 4.5 do 1.5 gwiazdki… Gównoportale włączają się do walki, siejąc zamęt w sieci nędznymi artykułami nic nie zmieniają…Zawieszenie broni?
Nastaje wieczór, niebo jasne od wybuchów i pożarów, w powietrzu zapach owczego nabiału. W mieście zaczyna brakować żywności, konie na morskim oku padają jak konie na morskim oku, gurole musza sami ciągnąc grubasów pod górkę…
Zdezorientowana i okrążona willa Karpatia wysyła siły pokojowe z oferta zawieszenia broni. Pozornie szczere przeprosiny podpisane przez właścicielkę natychmiast dostają płomień i wjeżdżają jak kadett na główną jak do siebie…
Morale wypokow spadają, ostatnie niedobite sumienie wymuszają pare miłych komentarzy i okazują swoje przebaczenie…
Po drugiej stronie rzeki glosy powątpiewania w szczerość spotykają się z ostrzalem z morza. Minusy kalibru 470mm rozbijają mury głównej, znalezisko zaczyna tonąc…Boom! Skrrr! Smoke Trees! One Night in Murzasichle!
Wycieka nagranie, które zmienia wszystko. Pakt o nieagresji zostaje rozerwany jak mokra podpaska! Rozwścieczona elyta internetów poci się na stopach! Okłamali nas krzyczo! Nie będzie gural pluł nam w twarz! W czasie ucieczki siły pokoje wbiegają na pole memowe i pod ostrzał sniperow. Poetycko ujmując – tracą do tego głowę! Lincz musi trwać, na pal!
Tomislaw Apolonisz Bachleda Farrel z przygotowanym wcześniej słoikiem i oddzialem specjalnym czeka w śmigłowcach. Rozkazy nie nadchodzą… Pierwsze bordowce mowio, panie daj pan spokój… Coraz więcej minusów, morale spadajo a Willa w osaczeniu jak ostatni pierog na wigilijnym stole…
Wyprosty, onety, wirtualne cebulandie wysyłają szczątkowe raporty w Polske… to nic nie zmienia…
Odkrycie, szok, niedowierzanie! Creative Idea dołącza do sil Willi Karpatia i probuje odpierać ataki! 9-zdaniowe sponsorowane artykuły zostają rozniesione przez myśliwce wypoku. Komentarze z nowych kont podważone jak nakrętka od słoika Tomislawa Apoloniusza a fejk zielonki zdemaskowane! Firma PRowa rozstawia zasieki i probuje ataków zaczepnych – to wszystko na nic, zdjęcia satelitarne ukazują brak żołnierzy na nocnej zmianie! Środa – Murzasichle w żałobie. Kwaśniewski rozpoczyna weekend…
Na froncie względny spokój. Dominacja armii wypoku jest całkowita. Linia obronna Creative Idea została wyprasowana atakami z powietrza i szarżami piechoty. Precyzyjne ataki z dronow naruszyły struktury dowództwa willi. Telefony się urywają, google toczy nierówną walkę z komentarzami… Prośba o kontakt!
Doskonale zorganizowany wywiad willi nie jest w stanie namierzyć poszkodowanej – prosi wykop o pomoc. Nawiązują kontakt z baza – brak dalszych informacji… Szydercze pomarańcze nie pozostawiają na @villa-karpatia suchej nitki ostrzeliwując profile setkami komentarzy. No mercy! Nie brać jeńców! Szefernaker mieszając herbatę panicznie wysyła trole na mirko, wiedza ze stracili doskonały punkt do ostrzału pisowską propaganda! Czwartek
Czyżby przełamanie? Willa Karpatia nie złożyła broni! Ba! Otwiera nowe profile pod ta sama nazwa! Setki zgłoszeń o naruszenie i obrazę. Moderatorzy facebooka bronią się flashami i hejkami na bramę! Wszyscy na B krzyczo! Specjalnie wyselekcjonowany zespól autystyczny poluje na fejkowe zielonki. Creative Idea schodzi do podziemia i jak mokry bąk próbuje rozsadzić wypok od dupy strony. Elytarne grono nie da się tak łatwo skłócić a fundamenty naszych piwnic są wytrzymale – mówi przedstawiciel. Gómwnoburza odżywa!Radia których nikt nie słucha zaczynaja relacje z pola walki, portale prześcigają się w pisaniu coraz to gorszych arytkułów. Zminusowani. zatrudnieni przez gazetę gimnazjaliści szukają pocieszenia na kurniku….
Wybija 21:37, jest oświadczenie kuzyna-brata-ciotki-syna-matki – osławionego juz Nieślubnego!
Z relacji jasno wynika, mamy rannych. Poszkodowana została trafiona przez niedołężnego recepcjonistę i z nadciśnieniem trafiła do szpitala (cały wykop życzy zdrowia!). Właścicielka nie miała żeby honoru zadzwonić osobiście, posłała swojego posła! W rozmowie nie było słowa skruchy… marne obietnice i dziwny akcent wskazują na jedno – NIC ICH TO NIE NAUCZYŁO!
Podgolone pejsy kierowcy i mycka na tylnej kanapie poloneza zaparowanego pod willa sugeruje ze wojna musi trwać…
to be continued….
#willakarpatia #pasta #afera #heheszki #historia #rozrywka #suchar #dowcip
Wołam 🙂
@b4kus @darosoldier @PozytywistycznaMetamorfoza @Pawelczi @SaXer , @shymon80, @Marcinowy, @Qraape, @Michazzz , @mag_zbc , @MyFit90Day , @zolwixx x, @aceXgod , @Lockersky @aceXgod @Pyanopsion , @Sosnus @beerkoff @krizis @walter-pinkman @szatniarz01pokaż spoiler uwaga. pare rzeczy zmyśliłem.

Powered by WPeMatico