Nowości z TheCompany.pl Mean…

Nowości z TheCompany.pl
Mean Arenas [język w grze: ANGIELSKI]Zmiany [2018-01-20]
+ zaktualizowano silnik exekowy z wersji v2.5 do v2.6
+ ulepszono prędkość działania gry
+ zapis/odczyt wbudowanego highscore na dysk twardy (jeżeli nie oszukujesz)
+ całkowicie nowy, wyjątkowy trainer dostępny tylko w wydaniu TheCompany.pl
+ i inne…
Wstęp z oryginalnej instrukcji obsługi w wydaniu polskim: Jest rok 2093. Wszędzie panuje ogromne bezrobocie, stan ten spowodowany został całkowitą automatyzacją kolejnych gałęzi przemysłu. Z dnia na dzień maszyny i automaty zastępowały człowieka, zajmując każde stanowisko i miejsce pracy. Jedynym miejscem, gdzie ostali się jeszcze ludzie jest Telewizja. Aby zapewnić masom rozrywkę i zapobiec niepokojom społecznym Kompanie Telewizyjne otrzymują od rządu olbrzymie subwencje. Programy telewizyjne muszą być coraz bardziej ekscytujące, trwa nieustanna walka o zwiększenie oglądalności. Ale teraz, nadszedł czas nowego Show. Gry tak twardej, że wyeliminuje całą konkurencję… Ta gra nosi nazwę Mean Arenas.
Zwyczajni ludzie mają szansę porzucić swoje nudne i biedne życie, zdobywając fortunę podczas gry na Arenach. Sposób w jaki tu się zdobywa pieniądze, to nie głupi teleturniej, jakich pełno w telewizji, tu pieniądze ciężko się zarabia, a każda porażka oznacza prawdziwy upadek.
Uczestnicy wkraczający do gry, muszą zgarnąć całą pulę nagród ze wszystkich aren. Próbują im w tym przeszkodzić Gwardziści – roboty skonstruowane specjalnie, w celu niszczenia wszystkiego, co tylko stanie im na drodze. Także same areny są bardzo niebezpieczne. Strzelające w górę płomienie ognia, odpalane rakiety, doły wypełnione kwasem i wiele podobnych atrakcji czeka na śmiałków.
Jeśli uda im się jednak ukończyć zmagania na wszystkich 26 arenach, mogą oni zatrzymać wszystkie zebrane pieniądze, które z pewnością wystarczą im do końca życia. No cóż, jeśli zawiodą, sieć zadba o należyty pogrzeb i pokryje wszystkie jego koszty.
Teraz twoja kolej, by rozpocząć grę w MEAN ARENAS. Czekają cię bogactwo i chwała… oraz Gwardziści żądni twojej śmierci.
Źródło: Anthrox/TheCompany.plCiekawostki:
+ maksymalny rekord, jaki można wykręcić na liście highscore to 650000000. Podczas gry widzimy tylko 8 cyfr.
+ autorzy gry nie pokusili się o dodanie funkcji zapamiętywania highscore na dyskietce.
+ gra prawdopodobnie miała wyjść w różnych językach – świadczy o tym początkowy wybór ENGLISH ENGLISH ENGLISH. Ostatecznie wycofali się z tego pomysłu (?).Więcej informacji:http://thecompany.pl/gra/Mean+Arenas
Dla przypomnienia o co tu chodzi:pokaż spoiler Link prowadzi do exeka przygotowanego przez polską grupę The Company. EXE’k pozwala zagrać w grę amigową na Windowsie XP, Vista, 7, 8, 10 bez potrzeby znajomości emulatora. Klikasz i grasz.
The Company za Ciebie ustawiło wszelkie parametry, niektóre z nich nadal możesz zmieniać wciskając klawisz F12 podczas gry. Klawisz END z kolei kończy pracę EXE’ka.
Przygotowujemy również trainery, usuwamy zabezpieczenia DRM oraz naprawiamy błędy jak i wydajemy spolszczenia gier amigowych – ciesz się grą z nami 🙂
Działamy od roku 2008 cały czas ulepszając nasz projekt.
#amiga #staregry #nostalgia #emulacja #gry #90s #80s #chwalesie #polska #rozrywka #retrogaming #pcmasterrace #gimbynieznajo #ciekawostki #gog #dobrywieczor #nocnazmiana #thecompany

Powered by WPeMatico