Opozycja w prawidłowo…

Opozycja w prawidłowo funkcjonującym państwie stanowi hamulec bezpieczeństwa, pełni rolę krytycznego doradcy wskazującego błędy i wypaczenia.
Tymczasem w ciągu ostatnich dwóch lat opozycja w Polsce z własnej woli gnije i dąży do samo rozkładu. W ostatnim miesiącu doszło już do historycznego kuriozum na skalę światową. Otóż przed Sejmem odbyły się protesty opozycji pozaparlamentarnej demonstrującej swój sprzeciw i oburzenie wobec opozycji parlamentarnej.
Pogłębiająca się degrengolada w szeregach polskiej opozycji nie jest korzystna w długoterminowej perspektywie.
Jednakowoż jedną zaletę takiej sytuacji należy odnotować. Tak szeroko zakrojona błazenada połączona z występami rodem z cyrku oraz kabaretu dostarcza potężnej dawki śmiechu.
Zapraszam na kolejny odcinek komedii o polskiej opozycji. Tym razem Robert Mazurek bezlitośnie obnaża głupotę, miałkość oraz żenująco niski poziom Grzegorza Schetyny, lidera największej formacji opozycyjnej kreującego się na wodza całej obecnej opozycji.
Polecam przygotować sobie popcorn, a wrażliwym tabletki na raka i wygodnie umościć się w fotelu. Grzesiek „Shreku” Schetyna nie zawodzi.https://www.wykop.pl/link/4129095/robert-mazurek-bezlitosnie-obnaza-mialkosc-schetyny/ Zlikwidujemy IPN! Zlikwidujemy CBA!
Zlikwidujemy 500+, a nawet damy 500+ na każde dziecko!
Jestem przeciw wpuszczeni imigrantów, dlatego zrobimy wszystko by imigrantów przyjąć!
Popieram kompromis aborcyjny, ale kazałem posłom głosować za procedowaniem ustawy liberalizującej prawo aborcyjne.
#pozytywistycznametamorfoza #polska #polityka #neuropa #4konserwy #myslnarodowa #patriotyzm #nacjonalizm #pis #dobrazmiana #bekazlewactwa #kabaret #pasjonaciubogiegozartu #heheszki #rakcontent #bekazpodludzi #rozrywka #radio https://mirkolisty.pvu.pl/list/96dFR855c4zJrCUV

Powered by WPeMatico