Palenie na stosie i…

Palenie na stosie i stroboskopy – zobacz zwiastun „Lux Aeterna”, filmu Gaspara Noé!

ZWIASTUN

UWAGA! Film i zwiastun zawierają sceny ze światłem stroboskopowym.

Po „Climax”, „Wkraczając w pustkę” oraz „Love” Gaspar Noé, jeden z najbardziej nieprzewidywalnych i zaskakujących reżyserów współczesnego kina, powraca z kolejnym kontrowersyjnym projektem. Na planie szalonego mockumentu spotkały się dwie wielkie gwiazdy francuskiego kina – Charlotte Gainsbourg („Nimfomanka”) i Beatrice Dalle („Noc na Ziemi”), którym partnerują Abbey Lee („Neon Demon”) oraz Karl Glusman („Love”).

„Lux Aeterna” to hipnotyczna, diabelska i pełna czarnego humoru opowieść o kulisach powstawania pewnego filmu reklamowego, którego realizacja wymknęła się spod kontroli. W scenografii przypominającej czeluści piekielne odziane w luksusowe stroje gwiazdy i modelki szykowane są na stos. Napięcie i chaos na planie nieoczekiwanie obudzą uśpione żądze. Czy stosy naprawdę zapłoną?

„Lux Aeterna” to muzyka Chopina w wersji elektro, palenie czarownic na stosie, stroboskopowe światło, przedwczesny wytrysk – czyli prawdziwe piekło.

___

Nowy film Gaspara Noé pojawi się na specjalnych pokazach w kinach już od 22 października, a 29 października trafi na platformę Nowe Horyzonty VOD.

#film #filmy #kino #kultura #sztuka #rozrywka #czarownice #narkotykizawszespoko #francja #francuski #charlottegainsbourg #art #halloween #nowehoryzonty #chopin #palenie #eksperyment #moda #modadamska #reklama #muzykaelektroniczna #kinofrancuskie #kobiety #luxaeterna #gasparnoe #chaos #palenienastosie