Witaj wędrowcze, zapewne…

Witaj wędrowcze, zapewne jesteś po długiej podróży. Wchodzisz do karczmy. Wnętrze jest ciemne, ale przynajmniej jest ciepło. W powietrzu unosi się gęsty dym, z trudnością znajduesz wolny stolik.

LINKI DO GRY (CZYSTE): www.knights.pl

Tematyka: Klikane MMORPG, zacięta rywalizacja, test cierpliwości i charakterów, wyjątkowy i niespotykany dotąd klimat oraz ferwor rywalizacji.

Waluty: Złoto, Magiczne Monety, Surowce

APK dla Androida: Sklep Google Play

Aktualizacje:

– Nieustannie od 2006 roku,

– Przewidywany jest update w postaci nowego serwera z nowym interfejsem oraz edytowaną formą rozgrywki, nad którą nasze małe grono graczy dyskutuje na forum,

– Dodanie języka angielskiego oraz reklama,

+ Każdy z was może wyrazić swoją opinię na naszym forum w grze oraz zaproponować ciekawe pomysły, braki czy rzeczy warte edycji. Nad rozwojem gry decydują też gracze co jest stałą tradycją. Ciekawe pomysły warte będą rozważenia 🙂 Forum połączone jest jako zakładka w interfejsie postaci więc nie ma potrzeby logowania 🙂

Prezentacja STEAMABLE:

Aktualnie najstabilniejszy świat to ŚWIAT 2, na którym dozwolone jest posiadanie tylko jednej postaci.

Zapomnij o wszystkich innych problemach, po prostu ZAGRAJ! 🙂 Doznaj ferworu rywalizacji i połącz się z nim w jedność – STAŃ SIĘ NAJLEPSZY!

Gra nie należy do najłatwiejszych, aby się wzmocnić to trzeba się napracować. Jako gracz mogę powiedzieć o grze, że warto przemęczyć się przez pierwsze poziomy ponieważ rozgrywka wciąga po czasie i również z czasu upływem oferuje coraz więcej a czeka nas sporo wyzwań- wszystko czego wymaga wieloletni tytuł z mianem kultowej gry. Pamiętaj, że de-motywacja na początku to tylko i wyłącznie TWOJA PORAŻKA.

Między innymi aktywna i wciągająca rozgrywka oraz masę zajebistej zabawy.

Ps. Mała prośba, jeżeli już nas odwiedzisz, zostaw po sobie komentarz o tam na dole, oceń zalety, wytknij wady, podziel się swoją opinią ogólną 🙂 Proszę nie hejtuj, nie uprzyjemnia to w żaden sposób dyskusji, wszystko można wyrazić w inny sposób.

Masz znajomych, którzy wspólnie z Tobą lubią łączyć siły jako gildia?

Możesz zaprosić ich za pomocą swojego refa, który znajdziesz po zalogowaniu się na konto.
#rozrywka